Bardzo serdecznie prosimy o pomoc w budowie domu parafialnego - Zgromadzenie Księży Marianów - Tajynsza

Idź do spisu treści

Menu główne:

Bardzo serdecznie prosimy o pomoc w budowie domu parafialnego

...

Dużo się wydarzyło w naszej parafii w ostatnich latach, dużo już udało nam się zrobić dzięki życzliwości i dobroci ludzi wrażliwych na drugiego człowieka, ale jeszcze pozostaje wiele do zrobienia...

Minęło już ponad 6 lat, od czasu jak objęliśmy parafię w Tajynszy. Od samego początku nasza troska została skupiona wokół kościoła, następnie został "odremontowany" dom sióstr… i jeszcze wiele innych rzeczy. To co już zostało zrobione od strony materialnej można zobaczyć TUTAJ … sami natomiast mieszkaliśmy i nadal mieszkamy w małym, rozwalającym się domku, który kompletnie nie nadaje się do remontu, nie mówiąc już o tym, że nie ma żadnych warunków na różne spotkania duszpasterskie, które chciałoby się niejednokrotnie przeprowadzić, a które są konieczne. Warunku oraz brak godnego miejsca do życia i spotkania z ludźmi bardzo ograniczają pracę misyjną.

Radością jest to, że po wielu latach udało się nam uzyskać zgodę na budowę domu parafialnego, który chociaż w prostych warunkach, będzie bardziej dostosowany do pracy duszpasterskiej i tutejszych potrzeb.

Wszystkie formalności związane z dokumentami zostały już pomyślnie załatwione. Jedynie co teraz nas ogranicza to kwestia finansowa. Czasu jest niezbyt wiele
stąd koniecznie musimy już na tą wiosnę, gdy tylko stopnieją śniegi, jak najszybciej przystąpić do budowy by zrobić do jesieni to, co możliwe.

Chociaż nie planujemy dużej budowy, to jednak potrzeby finansowe na zrealizowanie tego przedsięwzięcia są duże i sami, bez Waszej pomocy, nie jesteśmy w stanie zebrać potrzebnych pieniędzy. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło budowy domu duszpastersko–parafialnego i wesprzeć nas swoją ofiarą.

Chcemy być tutaj, nie tylko wśród potomków zesłanych do Kazachstanu ludzi, ale przede wszystkim dla tych wszystkich, do których Bóg nas tu
ciągle posyła i których Sam do nas przeprowadza. Przez Wasze wsparcie dla tej Misji, macie też swój wkład i udział w prowadzonej tu posłudze misyjnej. Za tą troskę serdecznie Wam dziękujemy.Ofiarę na tą konieczną inwestycję można przekazać za pomocą:

I. Przelewów bankowych on-line używając bezpiecznych systemów płatności elektronicznych, wypełniając odpowiedni formularz poniżej lub klikając na przycisk:
Można także skorzystać bezpośrednio z tego formularza niżej:

 
Ofiara na:
Dodatkowy opis:
Ofiarowuje: zl, gr
 


II. Kart płatniczych
używając bezpiecznego systemu płatności elektronicznych PayPal i
klikając ikonę "Donate" lub "Przekaż darowiznę" w zależności od wybranej waluty:


          EUR
        £ GBP        $ USD            PLNIII. Przelew na konto bankowe:

z Polski:


o. Alexey Mitsinskiy
ul. Olimpijska 12
67-200 Głogów
Numer konta: 24 1240 1415 1111 0010 3963 9014


z zagranicy:

Bank name:  BANK PEKAO S.A.
                     ul. Kosmonautów 14
         62-510 Konin

Beneficary: o. Alexey Mitsinskiy
               ul. Olimpijska 12
             67-200 Głogów

Account
(IBAN):
USD: PL32 1240 1415 1787 0010 4423 5074
EUR: PL90 1240 1183 1978 0010 3992 2073
GBP: PL49 1240 1415 1789 0010 4423 4862


SWIFT (BIC):   PKOPPLPWZa każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać!

O naszych Dobroczyńcach i Ofiarodawcach
pamiętamy z wdzęcznością w naszych modlitwach.


W razie potrzeby prosimy o kontakt z administratorem strony poprzez ten formularz.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego stat4u polska baza stron Duszpasterstwo Misyjne Zgromadzenia Księży Marianów w Kazachstanie w  KatalOK