Podziękowania za udzieloną pomoc w roku 2020 - Zgromadzenie Księży Marianów - Tajynsza

Idź do spisu treści

Menu główne:

Podziękowania za udzieloną pomoc w roku 2020

Dziękujemy...


W budowie jesteśmy konsekwentni. Budynek domu parafialnego jest prawie ukończony. W tym roku miało miejsce wykończenie i upiekszenie budunku: kwestia wyposażenia domu, wykonanie kaplicy w środku, klatki chodowej, umeblowania domu i uporządkowania terenu. Mimo zakazów, rygorów i ciągłego ryzyka zakażenia ciągle były podejmowane decyzje by być konsekwentnym i kontynuować budowę zgodnie z obietnicą, zgodnie z zobowiązaniami wobec tych, którzy nas wspierają i przyjętym wcześniej planem.

I Bogu dzi
ękować: udało się… Dziękujemy także i Wam, za każdy wyraz pamięci i ofiarę. W porównaniu z tym, co było zrobione na przestrzeni tych trzech lat to zostało już nam niewiele. Jednak z tym, co zostało, nie możemy zwlekać i odkładać na następny rok. Dom jest już podłączony do naszego autonomicznego systemu grzewczego, który ogrzewa także i Kościół.

Ponadto nie jest tutaj łatwo znaleźć dobrych fachowców oraz materiały, które ciągle coraz bardziej drożeją. Stąd na razie mając jak fachowców tak i możliwość zamówienia i dokończenia brakujących rzeczy musimy to zrobić, póki jest jeszcze to możliwe i jest na to czas.Wszystkim tym, którzy nas wspierali SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego