Księga gości - Zgromadzenie Księży Marianów - Tajynsza

Idź do spisu treści

Menu główne:

Księga gości

Zapraszamy do wpisania się do naszej Księgi Gości
Wpisy do księgi:

Z wielką przyjemnością i zainteresowaniem zapoznałam się z niniejszą stroną internetową. Gratuluję jakże licznych prac i projektów, życzę wszelkiego powodzenia. Szcześć Boże.

Agata Kalinowska-Bouvy (Francja)

* * *

Chciałbym złożyć Duszpasterzom, Parafianom oraz Gościom serdeczne życzenia prawdziwie błogosławionej Paschy, szczęśliwych Świąt pełnych radosnej bliskości z Chrystusem Zmartwychwstałym! Pozdrawiam serdecznie z Lublina i pamiętam o Was w modlitwie!

- Jakub, mic -

* * *


Witam. Chciałbym Pozdrowić wszystkich misjonarzy i Ojca Alexeya który poprowadził mszę w Głogowie dnia 11.03.2012 o godzinie 12.30 Dziękuję za wspaniałe Kazanie i ciepłe słowa.

Parafianin z Głogowa


* * *


Podoba mi się Wasza strona internetowa. Stanowi pełne kompedium wiedzy i historii o księżach marianach oraz o tych, którzy 'zwiedzali' Kazachstan nie z wlasnej woli. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i cieplo ks. Aloszę, który ma swoich Przyjaciół w Gdańsku. Wspominamy Go niczym 'swojaka', bowiem u nas był klerykiem, diakonem, chrzcił dzieci i uzmyslowił nam ogromomny wysiłek ewangelizacyjny nakierowane na rejony tak odległe jak te oddalone o 5.000km od Polski.  

Krzysztof Sosnowski


* * *

Дорогие наши о.Стефан и о.Алеша! Благодарим Вас за страничку в итернете. С огромным удовольствием и интересом узнаем о жизни наших земляков. Моя мама была тоже в 1936 году выслана в эти края. Спасибо,что пишите о людях, которые несмотря на тяжелые условия и запреты сохранили веру. Низкий им поклон. Спасибо Вам за Ваш труд. Желаем Вам Благодати Божьей, мужества.

Валентина


* * *

Спасибо Большое создателям сайта. Прекрасная идея. Много прекрасных фотографий и информации.

Инна М.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego